گربه ها عموماً از نظر ژنتیکی برای دفع ادرار و مدفوع خود به محیطی مراجعه می کنند که خاک زیر پای آنها باشد. اما استفاده از خاک باغچه برای گربه ها مشکلات متعددی را بوجود می آورد از جمله اینکه خاک باغچه دارای باکتری ها و مواد مضر برای صاحب گربه و خود حیوان است همچنین پس از دفع ادرار حیوان، قسمت آلوده را نمی توان از بقیه خاک جدا کرد و باید همه خاک ظرف را عوض نمود. مشکلات دیگری همچون پخش بوی بد در محیط خانه از دیگر ضعف های خاک باغچه در انتخاب بعنوان خاک بستر گربه است.

شرکت اراک پودر بعد از تحقیقات و مطالعات فراوان در زمینه انواع خاک گربه با استفاده از تجربیات کارشناسان خود به فرمولی بی نظیر برای خاک گربه دست یافت که به جرعت میتوان گفت بهترین کیفیت خاک گربه در ایران و خاورمیانه را دارا میباشد. و بخش اعظم این محصول به کشورهای خارجی صادر میشود. این محصول که با نام تجاری volkacat در بازار شناخته میشود و در کیسه های 7 و 10 کیلویی و در چند مدل مختلف به بازار عرضه شده است:

خاک بستر گربه معمولی


این مدل از خاک شکسه شده تهیه شده است و تقریبا میتوان گفت بدون هیچ گونه گرد و غباری است و هیچ آسیب آلرژی زایی به این موجوات دوست داشتنی وارد نمیکند. و همچنین با قدرت جذب بالای 500 و خاصیت گلوله شدن راحتی استفاده را دربر دارد. این نوع خاک با استفاده از مواد افزودنی مورد مطالعه قرارگرفته شده هیچ گونه بوی بدی از خود بعد از دفع گربه ساطع نمیکند.

معایب این نوع خاک سنگین بودن و سختی حمل و نقل آن است که مصرف کنندگان را به زحمت می اندازد.

خاک بستر گربه گرانول

این خاک با استفاده از تکنولوژی برتر شرکرت اراک پودر به بهترین شکل ممکن گرانول شده که اصلا پای گربه هنگامی که روی آن می ایستد اذیت نمیشود، همچنین این نوع خاک بستر از کربن فعال شده بهره مند است که تا حد خیلی بالایی جذب بو دارد و بوی نامطبوع را جذب میکند.

این نوع خاک پرطرفدارترین نوع محصول volkacat از سری محصولات ساخته شده توسط شرکت اراک پودر میباشد

خاک بستر گربه گرانول عطردار

اینو نوع از خاک علاوه بر مضایای خاک بستر گرانولی دارای عطرهای مختلف و اسانس های مختلف هستند که علاوه بر جذب بوی نامطبوع، بوی مطلوبی را در محیط منتشر میکند. استفاده از این نوع خاک بسته به نوع گربه های شما میباشد. گاهی اوقات دیده شده گربه ها به خاطر اینکه این مدل بوی خاک نمیدهد روی این خاک عمل دفع انجام نمیدهند.

برای خرید اینجا کلیک کنید

 

1 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *